Yükleniyor...

Hizmetlerimiz

HİZMETLERİMİZ

En büyük amacımız, hayatınızın belki de en güzel anıları olarak hatırlayacağınız üniversite yıllarını daha yaşanır ve keyifli hale getirmek. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı yurdumuzda, çağdaş yönetim anlayışıyla, güvenli, konforlu ve huzur içinde bir barınma hizmeti sunmak için 7 gün 24 saat bütün enerjimizle ve gönülden sizinleyiz.

24 saat çalışan ekibimiz, 9 ayrı oda seçeneğimiz, kahvaltı ve akşam yemeği hizmetlerimizle, çamaşırhane, sinema odası, spor salonu, yemekhane, 4 ayrı etüt ve çalışma odası, merkezi konumumuz, yurdumuza olan kolay ulaşım alternatifleri ile güvenliğiniz ve yaşam konforunuz için var gücümüzle çalışmaktayız.

SİZLER İÇİN TÜM DETAYLARI DÜŞÜNDÜK


Öğrencilerimiz için sunmuş olduğumuz hizmetler

MUTFAK

Çayınızı, kahvenizi, atıştırmalıklarınızı hazırlayabileceğiniz her katta ayrı ayrı planlanmış mutfaklarla yaşam konforunuzu artırdık.

HİJYEN

Yurt görevlilerimiz tarafından her gün yapılan ortak alan temizlikleri, hafta 2 gün yapılan oda temizlikleri ile hijyenik ve sağlıklı bir alanda gönül rahatlığı ile kalabileceğiniz yaşam alanınız oluşturduk.

ÇAMAŞIRHANE

Yıkama, kurutma, ütüleme ihtiyaçlarınızı eksiksiz ve zahmetsiz karşılayabileceğiniz çamaşırhanemiz ile hayatınızı kolaylaştırmayı hedefledik.

GÜVENLİK

Yurt giriş ve çıkışlarında retina güvenlik sistemi, 7/24 takip edilen kamera sistemi, 24 saat çalışan deneyimli yönetim ve güvenlik kadrosu ile her detayı düşündük.

ETÜT SALONLARI

Kütüphane sistemli ve atölye sistemli olarak iki farklı şekilde grup ve bireysel olarak kullanabileceğiniz 4 farklı çalışma odası ile eğitiminizde ki başarınıza katkı sunmayı hedefledik.

SİNEMA SALONLARI

Projeksiyon aracılığı ile grup halinde izleyebileceğiniz filmlerle hoşça zaman geçirebileceğiniz salonumuzla sosyal etkinliklerinizi artırmayı unutmadık.

YEMEK

Sıcak ve soğuk servislerle hazırlanmış kahvaltı, vejeteryan ve standart menülerle hazırlanmış yemeklerle hem tercihlerinizi hem damak tadınızı düşündük.

SPOR SALONU

İhtiyaç duyduğunuz saatler içinde kullanabileceğiniz, pilates veya profesyonel spor aletlerinden sınırsız faydalanabileceğiniz spor salonumuzla sağlıklı yaşam alanınızı oluşturmayı ihmal etmedik.

DİNLENME ODASI

Arkadaşlarınızla sohbet edebileceğiniz anılarınızı paylaşacağınız özel alanlarınızı oluşturmayı ihmal etmedik.

Wifi & İnternet

Yüksek hızlı sınırsız internet bağlantısı.

Sıcak Su

24 Saat kesintisiz sıcak su

Yangın Sistemi

Yangın tertibatı,(Yangın Tüpü) yangın merdiveni, yangın dedektörü, duman dedektörü, polise ve itfaiye bağlı alarm sistemi, acil çıkış birimleri, yaygınla ilgili sertifikalar.

Fırsatları Kaçırmadan Bize Ulaşın


Eşsiz lokasyonu, kalitesi, güvenliği ve ücretsiz hizmetlerine en uygun fiyatlarla sahip olacağınız Özel Üsküdar Çengelköy Kız Öğrenci Yurdu’nda yeriniz hazır…

Scroll to Top